o marce VENSON

Firma VENSON jest producentem oraz dystrybutorem produktów z kompozytu drewna WPC. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zaspokajały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Połączenie naszego zamiłowania do drewna oraz nowoczesnych technologii zaowocowało powstaniem marki VENSON.

Nasz cel

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie na rynek produktów najwyższej jakości. Nieustająca analiza rynku oraz chęć rozwoju pomaga nam w udoskonalaniu, oraz poszerzaniu gamy produktów. Fakt, iż jesteśmy producentem, pozwala gwarantować nam jakość i dostępność naszych wyrobów. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy zapewniają terminowość, oraz najwyższą jakość. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i dbałość
o szczegóły co naszym zdaniem jest kluczem do sukcesu.
beforeafter-venson-500
listek-500

Nasza misja

Misją naszej firmy jest tworzenie produktów, które przyczynią się do zmniejszenia zużycia drewna budowlanego. Wykorzystując surowiec poprodukcyjny w postaci „mączki drzewnej” przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego jednocześnie dostarczając najwyższej jakości produkty.

Wychodząc naprzeciw dobru środowiska, stworzyliśmy połączenie naturalnych surowców i technologii, przez co w ten sposób powstała eko deska. Producent przywiązuje szczególną uwagę do wysokiej produktów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różne warianty desek wpc. Ponadto deski wpc charakteryzują się odpornością i wytrzymałością.

Co nas wyróżnia?

Umiejscowienie zakładu produkcyjnego w centralnej Polsce jest gwarancją sprawnej logistyki oraz dostępności produktów w krótkim czasie. Stale pracujemy nad rozwinięciem sieci sprzedaży. Pomagają nam w tym lokalni dystrybutorzy do których liczba ciągle rośnie.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół VENSON

cta1